Romain Ruiz

Výkon v roce Výkon za celou dobu
| 7 | |
| 4 | |
| 1 | |
| 0 | |
| 4 | |
| 2632 | |
| 85.7% | |
| 2.1 | |
| 15 | |
| 2 |
| 61 | |
| 48 | |
| 78.7 % | |
| 239 | |
| 3.9 | |
| 159 | |
| 66.5 % | |
| 79.6 % | |
| 75 % | |
| 62.5 % |
| 4 | |
| 2 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 2632 | |
| 100% | |
| 2.5 | |
| 7 | |
| 2 |
| 36 | |
| 26 | |
| 72.2 % | |
| 135 | |
| 3.8 | |
| 90 | |
| 66.7 % | |
| 78.6 % | |
| 50 % | |
| 50 % |
| 8 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 7 | |
| 2632 | |
| 62.5% | |
| 3.5 | |
| 10 | |
| 4 |
| 66 | |
| 45 | |
| 68.2 % | |
| 255 | |
| 3.9 | |
| 154 | |
| 60.4 % | |
| 69.6 % | |
| 60 % | |
| 68.4 % |
| 19 | |
| 8 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 11 | |
| 2632 | |
| 78.9% | |
| 2.8 | |
| 21 | |
| 4 |
| 163 | |
| 119 | |
| 73 % | |
| 629 | |
| 3.9 | |
| 403 | |
| 64.1 % | |
| 75.2 % | |
| 63.3 % | |
| 62.8 % |
Porovnání s jiným hráčem
Romain Ruiz
| 7 | |
| 4 | |
| 1 | |
| 0 | |
| 4 | |
| Odehrané zápasy | 61 |
| Vítězné zápasy | 48 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 78.7 % |
| Odehráno setů | 239 |
| Vítězné sety | 159 |
| Výherní úspěšnost setů | 66.5 % |
Romain Ruiz
| 4 | |
| 2 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 0 | |
| Odehrané zápasy | 36 |
| Vítězné zápasy | 26 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 72.2 % |
| Odehráno setů | 135 |
| Vítězné sety | 90 |
| Výherní úspěšnost setů | 66.7 % |
Romain Ruiz
| 8 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 7 | |
| Odehrané zápasy | 66 |
| Vítězné zápasy | 45 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 68.2 % |
| Odehráno setů | 255 |
| Vítězné sety | 154 |
| Výherní úspěšnost setů | 60.4 % |
Romain Ruiz
| 19 | |
| 8 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 11 | |
| Odehrané zápasy | 163 |
| Vítězné zápasy | 119 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 73 % |
| Odehráno setů | 629 |
| Vítězné sety | 403 |
| Výherní úspěšnost setů | 64.1 % |
