Jindřich Morávek
Výkon v roce Výkon za celou dobu
| 3 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 1 | |
| 0 | |
| 2231 | |
| 100% | |
| 3.7 | |
| 5 | |
| 3 |
| 27 | |
| 18 | |
| 66.7 % | |
| 110 | |
| 4.1 | |
| 68 | |
| 61.8 % | |
| 81 % | |
| 16.7 % | |
| 44.4 % |
| 6 | |
| 0 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 0 | |
| 2231 | |
| 66.7% | |
| 3.8 | |
| 4 | |
| 4 |
| 50 | |
| 26 | |
| 52 % | |
| 200 | |
| 4 | |
| 102 | |
| 51 % | |
| 54.8 % | |
| 37.5 % | |
| 52.9 % |
| 1 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 2231 | |
| 0% | |
| 7 | |
| 1 | |
| 3 |
| 7 | |
| 2 | |
| 28.6 % | |
| 25 | |
| 3.6 | |
| 9 | |
| 36 % | |
| 28.6 % | |
| 0 % | |
| 0 % |
| 10 | |
| 0 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 0 | |
| 2231 | |
| 70% | |
| 4.1 | |
| 5 | |
| 4 |
| 84 | |
| 46 | |
| 54.8 % | |
| 335 | |
| 4 | |
| 179 | |
| 53.4 % | |
| 60 % | |
| 28.6 % | |
| 50 % |
Porovnání s jiným hráčem
Jindřich Morávek
| 3 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 1 | |
| 0 | |
| Odehrané zápasy | 27 |
| Vítězné zápasy | 18 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 66.7 % |
| Odehráno setů | 110 |
| Vítězné sety | 68 |
| Výherní úspěšnost setů | 61.8 % |
Jindřich Morávek
| 6 | |
| 0 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 0 | |
| Odehrané zápasy | 50 |
| Vítězné zápasy | 26 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 52 % |
| Odehráno setů | 200 |
| Vítězné sety | 102 |
| Výherní úspěšnost setů | 51 % |
Jindřich Morávek
| 1 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 0 | |
| 0 | |
| Odehrané zápasy | 7 |
| Vítězné zápasy | 2 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 28.6 % |
| Odehráno setů | 25 |
| Vítězné sety | 9 |
| Výherní úspěšnost setů | 36 % |
Jindřich Morávek
| 10 | |
| 0 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 0 | |
| Odehrané zápasy | 84 |
| Vítězné zápasy | 46 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 54.8 % |
| Odehráno setů | 335 |
| Vítězné sety | 179 |
| Výherní úspěšnost setů | 53.4 % |
