Enio Mendes

Výkon v roce Výkon za celou dobu

Odehrané turnaje
3
Vítězné turnaje
1
2. místo
0
3. místo
0
Žluté karty
0
Rating
2334
Postup ze skupiny
33.3%
Průměrné pořadí
5
Nejdelší šňůra výher
3
Nejdelší šňůra proher
5
Odehrané zápasy
23
Vítězné zápasy
11
Výherní úspěšnost zápasů
47.8 %
Odehráno setů
93
Průměr setů na zápas
4
Vítězné sety
46
Výherní úspěšnost setů
49.5 %
Výherní úspěšnost ve skupině
42.9 %
Výherní úspěšnost v playoff
100 %
Výherní úspěšnost v 5. setech
50 %
Odehrané turnaje
2
Vítězné turnaje
0
2. místo
1
3. místo
1
Žluté karty
0
Rating
2334
Postup ze skupiny
100%
Průměrné pořadí
2.5
Nejdelší šňůra výher
6
Nejdelší šňůra proher
1
Odehrané zápasy
18
Vítězné zápasy
14
Výherní úspěšnost zápasů
77.8 %
Odehráno setů
72
Průměr setů na zápas
4
Vítězné sety
44
Výherní úspěšnost setů
61.1 %
Výherní úspěšnost ve skupině
85.7 %
Výherní úspěšnost v playoff
50 %
Výherní úspěšnost v 5. setech
100 %
Odehrané turnaje
2
Vítězné turnaje
0
2. místo
1
3. místo
0
Žluté karty
0
Rating
2334
Postup ze skupiny
50%
Průměrné pořadí
3.5
Nejdelší šňůra výher
4
Nejdelší šňůra proher
2
Odehrané zápasy
16
Vítězné zápasy
10
Výherní úspěšnost zápasů
62.5 %
Odehráno setů
60
Průměr setů na zápas
3.8
Vítězné sety
34
Výherní úspěšnost setů
56.7 %
Výherní úspěšnost ve skupině
64.3 %
Výherní úspěšnost v playoff
50 %
Výherní úspěšnost v 5. setech
100 %
Odehrané turnaje
4
Vítězné turnaje
0
2. místo
0
3. místo
0
Žluté karty
0
Rating
2334
Postup ze skupiny
0%
Průměrné pořadí
6
Nejdelší šňůra výher
2
Nejdelší šňůra proher
8
Odehrané zápasy
28
Vítězné zápasy
10
Výherní úspěšnost zápasů
35.7 %
Odehráno setů
114
Průměr setů na zápas
4.1
Vítězné sety
46
Výherní úspěšnost setů
40.4 %
Výherní úspěšnost ve skupině
35.7 %
Výherní úspěšnost v playoff
0 %
Výherní úspěšnost v 5. setech
66.7 %
Odehrané turnaje
11
Vítězné turnaje
1
2. místo
2
3. místo
1
Žluté karty
0
Rating
2334
Postup ze skupiny
36.4%
Průměrné pořadí
4.6
Nejdelší šňůra výher
6
Nejdelší šňůra proher
9
Odehrané zápasy
85
Vítězné zápasy
45
Výherní úspěšnost zápasů
52.9 %
Odehráno setů
339
Průměr setů na zápas
4
Vítězné sety
170
Výherní úspěšnost setů
50.1 %
Výherní úspěšnost ve skupině
51.9 %
Výherní úspěšnost v playoff
62.5 %
Výherní úspěšnost v 5. setech
72 %

Hodnocení v roce Hodnocení za celou dobu

Porovnání s jiným hráčem

Enio Mendes
Odehrané turnaje
3
Vítězné turnaje
1
2. místo
0
3. místo
0
Žluté karty
0
Odehrané zápasy 23
Vítězné zápasy 11
Výherní úspěšnost zápasů 47.8 %
Odehráno setů 93
Vítězné sety 46
Výherní úspěšnost setů 49.5 %
VS
Enio Mendes
Odehrané turnaje
2
Vítězné turnaje
0
2. místo
1
3. místo
1
Žluté karty
0
Odehrané zápasy 18
Vítězné zápasy 14
Výherní úspěšnost zápasů 77.8 %
Odehráno setů 72
Vítězné sety 44
Výherní úspěšnost setů 61.1 %
VS
Enio Mendes
Odehrané turnaje
2
Vítězné turnaje
0
2. místo
1
3. místo
0
Žluté karty
0
Odehrané zápasy 16
Vítězné zápasy 10
Výherní úspěšnost zápasů 62.5 %
Odehráno setů 60
Vítězné sety 34
Výherní úspěšnost setů 56.7 %
VS
Enio Mendes
Odehrané turnaje
4
Vítězné turnaje
0
2. místo
0
3. místo
0
Žluté karty
0
Odehrané zápasy 28
Vítězné zápasy 10
Výherní úspěšnost zápasů 35.7 %
Odehráno setů 114
Vítězné sety 46
Výherní úspěšnost setů 40.4 %
VS
VS
VS
Enio Mendes
Odehrané turnaje
11
Vítězné turnaje
1
2. místo
2
3. místo
1
Žluté karty
0
Odehrané zápasy 85
Vítězné zápasy 45
Výherní úspěšnost zápasů 52.9 %
Odehráno setů 339
Vítězné sety 170
Výherní úspěšnost setů 50.1 %
VS

Srovnání ratingu

[{"name":"Enio Mendes","data":[{"x":"2026-08-31","y":"2334"},{"x":"2026-08-28","y":"2348"},{"x":"2026-07-03","y":"2373"},{"x":"2025-09-05","y":"2329"},{"x":"2025-09-03","y":"2248"},{"x":"2024-03-22","y":"2153"},{"x":"2024-03-20","y":"2121"},{"x":"2023-09-06","y":"2052"},{"x":"2023-09-04","y":"2024"},{"x":"2023-06-07","y":"1949"},{"x":"2023-06-05","y":"1860"}]},{"name":"Enio Mendes","data":[]}]