Amirmahdi Keshavarzi
Výkon v roce Výkon za celou dobu
| 14 | |
| 5 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 3 | |
| 2601 | |
| 85.7% | |
| 2.7 | |
| 13 | |
| 7 |
| 122 | |
| 87 | |
| 71.3 % | |
| 471 | |
| 3.9 | |
| 293 | |
| 62.2 % | |
| 75.5 % | |
| 54.2 % | |
| 72.7 % |
| 5 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 2 | |
| 2601 | |
| 80% | |
| 2.4 | |
| 11 | |
| 4 |
| 43 | |
| 33 | |
| 76.7 % | |
| 165 | |
| 3.8 | |
| 110 | |
| 66.7 % | |
| 77.1 % | |
| 75 % | |
| 55.6 % |
| 19 | |
| 7 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 5 | |
| 2601 | |
| 84.2% | |
| 2.6 | |
| 16 | |
| 7 |
| 165 | |
| 120 | |
| 72.7 % | |
| 636 | |
| 3.9 | |
| 403 | |
| 63.4 % | |
| 75.9 % | |
| 59.4 % | |
| 69 % |
Porovnání s jiným hráčem
Amirmahdi Keshavarzi
| 14 | |
| 5 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 3 | |
| Odehrané zápasy | 122 |
| Vítězné zápasy | 87 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 71.3 % |
| Odehráno setů | 471 |
| Vítězné sety | 293 |
| Výherní úspěšnost setů | 62.2 % |
Amirmahdi Keshavarzi
| 5 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 2 | |
| Odehrané zápasy | 43 |
| Vítězné zápasy | 33 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 76.7 % |
| Odehráno setů | 165 |
| Vítězné sety | 110 |
| Výherní úspěšnost setů | 66.7 % |
Amirmahdi Keshavarzi
| 19 | |
| 7 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 5 | |
| Odehrané zápasy | 165 |
| Vítězné zápasy | 120 |
| Výherní úspěšnost zápasů | 72.7 % |
| Odehráno setů | 636 |
| Vítězné sety | 403 |
| Výherní úspěšnost setů | 63.4 % |
